Mybaze.com moja opinia o serwisie

Mybaze.com moja opinia o serwisiePlatforma modowa mybaze.com jest nowoczesnym serwisem modowym, na którym znaleźć możesz dosłownie wszystkie rodzaje produktów odzieżowych, obuwia i akcesoriów. Uważam, że strona internetowa jest bardzo dobrze przemyślana, ponieważ zakładki są czytelne, a opcje wyszukiwania pozwolą Ci łatwo odnaleźć te artykuły, których akurat poszukujesz. Kolorystyka strony jest ładna, klasyczna i zdecydowanie przyciąga wzrok.

Produkty są wyświetlane w sposób uporządkowany. Jeżeli za oknem panują niskie temperatury to pierwsze co, zobaczysz na stronie to odzież i obuwie zimowe, co uważam za duży atut. Szukając kurtki zimowej, która będzie mocno ocieplana, nie musiałam wyszukiwać kurtek w zakładkach. Aktualne bestsellery i artykuły, które są najczęściej pożądane, wyświetlają się od razu na stronie głównej. Robiąc zakupy przy użyciu platformy mybaze.com , szukałam również inspiracji dotyczącej prezentów pod choinkę dla dziewczynek. Bez problemu znalazłam zakładkę „blog”, gdzie szybko uzyskałam wiele pomysłów dotyczących prezentów.

Uważam, że jest to sporym udogodnieniem i bardzo dogodną alternatywą dla innych podobnych tego typu platform, na których nie znalazłam podobnych podpowiedzi i artykułów. Jeżeli spodoba Ci się jakiś produkt, wystarczy po prostu kliknąć w okienko ze zdjęciem, a zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie kupisz tę rzecz.

Zazwyczaj jest to sklep firmowy danej marki, ale nie zawsze

Serwis mybaze.com wyszukuje dla Ciebie najlepsze oferty cenowe, więc korzystając z niego, możesz być spokojny, nie obawiając się, że zakupisz dany produkt o wiele drożej, niż na innych stronach. Uwzględnione są przeceny oraz promocje, a informacje o nich wyświetlane są na czerwono, co dodatkowo ułatwia Ci wybór. Brak konieczności zakładania dodatkowych kont na platformie mybaze.com uważam za kolejną zaletę tego serwisu. Obecnie jestem zmęczona zakładaniem setek kont miesięcznie, jeżeli chcę tylko poprzeglądać i porównać oferty, a dodatkowo je zapisać, aby mieć wszystkie uporządkowane w jednym miejscu, do którego mogę wrócić w razie potrzeby.

Zauważyłam, że serwis stale się rozwija i na stronę dodawane jest coraz więcej marek, a co za tym idzie-produktów. Już niedługo mybaze.com uruchomi do pobrania swoją własną aplikację mobilną, co mnie cieszy, ponieważ będę mogła przechowywać swoje wybory i inspiracje w jednym miejscu, a dodatkowo śledzić, czy ceny produktów uległy zmianie i zakupić je w okazyjnych cenach. Zdecydowanie polecam platformę mybaze.com. Podczas korzystania z niej, nie zauważyłam żadnych trudności, wręcz odwrotnie, jej intuicyjny design i masa ciekawych artykułów, sprawiła, że chętnie tam wrócę i polecę ją znajomym oraz rodzinie.

Co myślicie o tego typu serwisach, koniecznie dajcie znać w komentarzu.


 • Chuda

  Bardzo się cieszę, że wspomniałaś o tym serwisie, dla mnie bomba:-)

  • https://zakulisowo.pl/ . Zakulisowo

   Cieszę się, polecam:)

 • http://spojrzprzezokno.blog.pl/ Spójrz przez okno – Marta Lo

  Korzystam często, moja opinia o mybaze.com jest równie pozytywna :)

 • Elwina | Cukropuch.pl

  Lubię i polecam, przejrzysty, łatwy wybór ofert, Ciekawe wpisy na blogu

 • http://krupeczki.pl/ Krupeczki

  Prawda jest taka, że nam kobietom, bardzo są potrzebne, takie serwisy modowe 😉 Pozdrawiamy!

 • alibaba

  Ciekawy serwis, myślę, że będą korzystać